do uzgodnienia NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii Oslo dla kafelkarza na budowie z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2016 03:58

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie przy układaniu płytek w łazienkach. Zatrudnienie w Oslo dla budowlańców z językiem angielskim na stanowisku kafelkarza.

Stanowisko: Kafelkarz, płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Obowiązki:

  • prace budowlane związane z układaniem płytek głównie w łazienkach
  • zadania wykończeniowe, fugowanie
  • przygotowanie powierzchni do prac – wyrównywanie, demontaż starych płytek

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe albo przynajmniej 5 letnie doświadczenie
  • preferujemy zgłoszenia od osób dyspozycyjnych od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • posiadanie norweskiego numeru personalnego

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie legalne, na podstawie umowy
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich chętnych o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • biuro@eucbr.pl z dopiskiem w tytule: Kafelkarz – Imię i Nazwisko

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/kafelkarz_w_norwegii,ogloszenie,20160320095715.html

ID ogłoszenia: 49256f5da8f2d3ca