od 198/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii pakowanie lodów bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2022 00:58

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce mrożonek z Oslo dla pakowacza bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy pakowaniu lodów z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz lodów i deserów mrożonych

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 198 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza w w fabryce lodów i deserów mrożonych
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych
  • pracownik zajmować się będzie dbaniem o wysoką jakość i pakowanie produktów
  • do zadań należy przeprowadzanie kontroli jakości, samodzielne obsługiwanie urządzeń

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • zwinność, energiczność
  • pełna punktualność

Zapewniamy:

  • solidne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na pełny etat
  • umowę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnieni
  • pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie w cenie 3800 NOK miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • świadczenia socjalne
  • komplet odzieży roboczej

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 514636fa9714c04e