166/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2022 01:29

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2022 w fabryce spożywczej z Oslo dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 166 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy ważeniu i pakowaniu słodyczy znanych marek w zestawy prezentowe
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie, sumienność
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnej, norweskiej umowie o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami i płatnym urlopem
  • rzetelne przeszkolenie w pierwszych dniach
  • zatrudnienie od zaraz
  • system 3 zmianowy
  • opiekę koordynatora
  • zakwaterowanie zorganizowane w pokojach pracowniczych, dofinansowywanych przez pracodawcę w cenie 50 NOK dziennie
  • zgrany zespół
  • możliwość rozwoju i późniejszych awansów
  • premie
  • dostęp do kantyny pracowniczej i opcja kupowania tanich obiadów w cenie 100 NOK

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/005/22

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

paliteligrekruttering@postpro.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/005/22

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 2006264089958834