175 NOK brutto/h NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii przy sprzątaniu biur dla Polaków Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 maja 2016 14:14

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu biur w mieście Fredrikstad. Oferta dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: 175 NOK brutto na godzinę

Lista wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie biur – czyli wszystkich pomieszczeń od reprezentacyjnych po pomieszczenia socjalne, składziki i magazyny
  • główne zadania codzienne to przejście po open-space i zabranie brudnych naczyń, wyniesienie odpadów, uprzątnięcie sali konferencyjnej i wystawienie na świeżo herbat oraz napojów, odkurzenie podłóg, wymycie wind, itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaradność
  • uczciwość
  • niezawodność
  • brak problemu do pracy w środowisku monitorowanym
  • schludność, przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w zespole oraz samodzielnie
  • podpisanie zgody na kontrolę rzeczy osobistych po skończonej zmianie

Zapewniamy:

  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania we Fredrikstad
  • zatrudnienie w firmie założonej przez Polkę w Norwegii
  • uczciwe zarobki
  • norweską umowę o pracę
  • możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 8855748c1b0c44ab