Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

215 brutto/h NOK

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii bez języka przy kwiatach w ogrodnictwie, Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2023 01:50

W szklarniach na terenie Stavanger od zaraz dostępna sezonowa praca w Norwegii w ogrodnictwie przy kwiatach. Zatrudnienie bez znajomości języka w ogrodnictwie z mieszkaniem zorganizowanym dla pracowników na miejscu (odpłatnie około 4000 NOK miesięcznie). Oczekiwana znajomość języka angielskiego, norweski będzie atutem.

Start: od zaraz

Umowa: do końca marca 2024

Zarobki: 215 NOK/h brutto

Liczba miejsc: 3

Zadania:

Pielęgnacja roślin kwiatowych w szklarniach
Podlewanie, nawożenie i pielęgnacja upraw
Zbieranie i pakowanie kwiatów do wysyłki
Prace związane z utrzymaniem porządku i czystości w miejscu pracy

Wymagania:

Doświadczenie w pracy w ogrodnictwie mile widziane, ale nie jest konieczne
Umiejętność pracy w zespole i samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Chęć do nauki norweskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Sezonową pracę w przepięknej norweskiej scenerii
Mieszkanie na miejscu zorganizowane dla pracowników (opłata około 4000 NOK miesięcznie)
Konkurencyjną stawkę godzinową wynoszącą 215 NOK/h brutto
Premie motywacyjne
Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Aplikacja:

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy sezonowej w Polsce.

Zgłoszenie w formie wiadomości e-mail, prosimy przesłać na adres:

norwayexpress@workmail.com

Aplikacja dostępna również za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

ID ogłoszenia: 8376573a9ff2c600

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.