od 203 brutto/h NOK

Od zaraz dla par fizyczna praca w Norwegii bez języka przy sortowaniu odzieży używanej, Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2023 02:25

Firma z Trondheim od zaraz poszukuje kandydatów lub pary do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu używanej odzieży. Darmowe mieszkanie dostępne dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Termin: od zaraz

Miasto: Trondheim, Norwegia

Zarobki: od 203 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4 (lub 2 pary)

Zakres obowiązków:

Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie dynamicznej, manualnej pracy przy taśmie produkcyjnej – ręczne sortowanie używanej odzieży i akcesoriów.

Wymagania:

Oczekujemy od kandydatów gotowości do szybkiego rozpoczęcia pracy w Norwegii oraz solidności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań. Wymagamy także wysokiej sprawności fizycznej, doskonałych umiejętności zarządzania czasem pracy i brak nałogów. Oczekujemy ponadto punktualności, rzetelności i zwinności.

Zapewniamy:

Nasi pracownicy będą zatrudnieni zgodnie z norweskimi standardami i otrzymają bezpłatne zakwaterowanie na miejscu. Co więcej, wspieramy ich w procesie aklimatyzacji, oferując szkolenia oraz pomoc w kwestiach urzędowych. Pomagamy także w organizacji przeprowadzki, dostarczamy ubezpieczenie zdrowotne oraz umożliwiamy dostęp do bezpłatnej opieki medycznej. Pracownicy będą mieli także możliwość otrzymywania regularnych zaliczek co tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży 2023. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 198654ecd4334ecd