od 192/h brutto NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla par bez języka sortowanie odzieży Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 października 2022 02:42

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Trondheim przy sortowaniu odzieży używanej dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Stawka godzinowa: od 192 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna, wykonywana ręcznie przy sortowaniu ubrań używanych
  • prosimy pamiętać – jest to środowisko silnie alergenne
  • zadania wykonywane są przy taśmociągach w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zwinność, energiczność, zaangażowanie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • brak nałogów
  • przykładanie się do zadań
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w komfortowych mieszkaniach z polską telewizją i wyposażoną kuchnią
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych – również prywatnych
  • pomoc przy relokacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • ubezpieczenie
  • opiekę Polaka współpracownika
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość pobierania zaliczek
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca bieżącego miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 366633fe82fde9d3