174/h + zakwaterowanie NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji ozdób świątecznych Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2019 02:49

Propozycja zatrudnienia w Drammen od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2019 na produkcji ozdób świątecznych. Oferta tymczasowa do Świąt Bożego Narodzenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji ozdób świątecznych

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Wynagrodzenie: 174 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do świąt Bożego Narodzenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji ozdób świątecznych przy malowaniu, ozdabianiu, lakierowaniu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie produktów gotowych

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • sprawność, zwinność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka konieczność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • prace w zgranym zespole
  • dodatki i premie
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z wyjazdem
  • umowę na czas określony do świąt Bożego Narodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 10 listopada 2019. Pierwszy wyjazd zaplanowany jest już w październiku.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 7915db2f78584ea1

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji ozdób świątecznych Drammen”

  1. AgnieszkaOrpel na 27 października 2019 @ 11:07

    Próbowałam wysłać maila ale niestety jest błąd w adresie,więc postanowiłam napisać tutaj.

    Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowana pracą w Norwegi.Posiadam przydatne umiejętności manualne,jestem dokładna na detale.Sama tworzę rękodzieło ,a mianowicie biżuterię oraz maluję obrazy.Ostatnio pracowałam w Valmet Aotomotive w Finlandii przy rozprowadzaniu i montowaniu kabli pod deską rozdzielczą,wkręcaniu śrubek przy pomocy wkrętarek i śrubokrętów .Montowaniem poduszki powietrznej,kierownicy przy,której szczególnie trzeba być uważnym. Nie może pojawić się najmniejszy błąd. Zajmowałam się także pracą jako kontroler jakości w GUESS .Więc mam wyczulone oko na szczegóły i lubię być bardzo dokładna w tym co robię. Znam angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz.
    Pozdrawiam Agnieszka
    Mój telefon: +358449471078

  2. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.
    Maile nie docierają na państwa adres pocztowy dlatego piszę tutaj.
    Aktualnie mieszkam w Oslo, pracowałam przy sprzątaniu domków i pokoi hotelowych nad polskim morzem w sezonie.
    Poza tym praca na produkcji przy warzywach i owocach, w restauracji jako kelnerka-pomoc kuchenna, sprzedawca- kasjer w sklepie spożywczym oraz na wyspie z produktami tureckimi, dodatkowo sezonowe prace nad polskim morzem.
    Jestem komunikatywna, pracowita, szybko się uczę. Angielski na poziomie dość komunikatywnym.
    Pozdrawiam