190 /h brutto NOK

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii na myjni samochodowej bez języka, Ålesund 2022

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lipca 2022 16:49

Myjnia samochodowa z Ålesund poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka norweskiego, konieczne jednak doświadczenie w zawodzie oraz znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione “na start”.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Ålesund

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Zarobki: od 190 NOK/h brutto +premie

Zadania:

– podstawowe mycie i sprzątanie aut klientów myjni

– mycie detailingowe

– polerowanie

– nakładanie wosków, powłok ceramicznych

– pranie tapicerki

Wymagania:

– minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku

– znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

– brak problemów z prawem i nałogami

– czynne prawo jazdy kat.B

– gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Norwegii

Oferujemy:

– stałą pracę na podstawie norweskiej umowy wraz z wszystkimi benefitami

– wynagrodzenie początkowe od 190 NOK/h brutto

– możliwość wyrobienia nadgodzin

– zapewniamy zakwaterowanie “na start” i pomagamy w znalezieniu stałego miejsca zamieszkania

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z dopiskiem „myjnia samochodowa Ålesund”. Rekrutacja aktywna do końca lipca 2022.

Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 77262c974648002a