do uzgodnienia NOK

Od zaraz Norwegia praca bez języka na magazynie hurtowni AGD Fredrikstad 2022

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2022 01:03

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie 2022 we Fredrikstad również bez znajomości języka na stanowisku pomocnika przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • kompletowanie towarów pod zamówienia dla klientów hurtowych i indywidualnych
  • samodzielna obsługa skanera, wózka paletowego, systemu bram, komputera itp.
  • pakowanie i wysyłka towarów
  • przyjmowanie oraz rozładunek dostaw
  • cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • pełna punktualność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zapewnione bezpłatnie środki ochrony osobistej
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę na pełny etat
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • zatrudnienie w oparciu o umowę norweską na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, formalnych czy organizacyjnych

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 02/2022″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 4961ec1212bf0f7