152,40/h brutto + zakwaterowanie NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2019 04:00

Aktualna propozycja zatrudnienia w Bergen dla osób bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz w fabryce spożywczej przy przygotowywaniu składników.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy mrożonej

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Termin: 152,40 na godzinę pracy NOK brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielne mycie, krojenie, przetwarzanie składników
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego, np.: pakowanie, etykietowanie, magazynowanie

Oczekiwania:

  • chęć do rozwoju i podnoszenia umiejętności
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie na cały okres trwania umowy
  • zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języków obcych
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2019.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 145c30c6231d334

13 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej Bergen”

  1. Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy na produkcji
    Pozdrawiam
    Michał Staszewski
    882038832
    mstape@onet.eu

  2. Jestem zainteresowany prosze o kontakt
    698 009 644

  3. Mariusz Borsuk na 10 stycznia 2019 @ 03:09

    Wyrażam chęć do wyjazdu

  4. Jestem zainteresowana ofertą pracy “Praca na produkcji pizzy mrożonej bergen 2019

  5. Mariusz Borsuk na 12 stycznia 2019 @ 23:35

    Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy produkcj pizzy Bergen2019

  6. Anna Nowak na 16 stycznia 2019 @ 13:21

    Witam jestem zainteresowana ofertą
    annanowak8910@gmail.com

  7. Czarnota Sylwester na 16 stycznia 2019 @ 18:26

    Jestem zainteresowany ofertą pracy przy produkcji pizzy mrożonej w Bergen.2019. Sylwek +48513379571 +447546093559

  8. Dzień dobry jestem zainteresowany jest nas 3 osoby dwie kobiety i jeden mężczyzna.
    Jestem gotowi podjąć pracę od zaraz. Praca na produkcji pizzy Bergen

  9. patka88patka na 17 stycznia 2019 @ 19:49

    Na podany adres mailowy nie można wysłać wiadomości. Proszę o kontakt.

  10. Sophie0712 na 19 stycznia 2019 @ 22:37

    Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy. Proszę o kontakt.
    Pozdrawiam, Agnieszka

  11. Zainteresowany,wraz z drugą osobą. Proszę o kontakt

  12. witam .jestem zainteresowany od zaraz .prosze o kontakt .516489606

  13. Witam jestem zainteresowany z moja dziewczyna prosze o kontakt