do ustalenia NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka w Bergen operator koparki

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2015 15:20

Firma budowlana z Bergen poszukuje pracowników bez znajomości języka norweskiego na stanowisko operator koparki. Aktualna oferta pracy w Norwegii na budowie dla osób z odpowiednimi kwalifikacjami.

Stanowisko: Operator koparki

Miejsce pracy: Bergen

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie obsługiwał koparkę na budowie.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • odpowiednie uprawnienia umożliwiające podjąć pracę w tym charakterze
  • konieczne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku poparte odpowiednimi dokumentami
  • zaletą będzie możliwość przyjechania swoim autem
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od zaraz w dużej firmie z tradycjami
  • umowa na norweskich warunkach
  • wysokie stawki
  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej poprzez poniższy adres:

ID ogłoszenia: 965550c0c610e307

4 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka w Bergen operator koparki”

  1. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany ofertą nie mogę przesłać cv przez tą stronę mam 27 lat młody sumienny uprawnienia na koparki kat.I wszystkie typy ,ładowarki kat.III,koparko-ładowarki wszystkie typy, prawo jazdy BE, doświadczenie solidny z własnym samochodem 5 lat w branży gotowy do pracy 511-945-525 mail kuba0123113@wp.pl bardzo proszę o kontakt znam się na tym co robię

  2. kingadud@autograf.pl na 17 kwietnia 2015 @ 17:40

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam uprawnienia na operatora koparko-ładowarki KAT. III wszystkie typy, prawo jazdy kat. B,C+E. Kurs na przewóz rzeczy i osób. Posiadam 8 lat doświadczenia w branży. Kontakt 504-277-162,509-773-145. Mail kingadud@autograf.pl

  3. piotrlupinski na 26 kwietnia 2015 @ 22:23

    Witam jestem mężczyzną wiek 36 lat posiadam prawojazdy kat a/b/c/be/ce/t oraz uprawnienia na koparki i koparko-ładowarki mam doświadczenie w obsłudze i naprawach takich maszyn . Interesuje cie konkretny pracownik to proszę o kontakt mail piotrlup@op.pl pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowany.Posiadam uprawnienia na koparki jednonaczyniowe klasa trzecia, koparko-ładowarki klasa trzecia wszystkie typy oraz uprawnienia elektryczne do 15kV.Pracowałem 7 lat w jednej firmie jako operator koparki/elektryk. 790 648 880 / operatorzrw@gmail.com