164/h NOK

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu hotelu dla pokojówki z j. angielskim we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 listopada 2020 03:35

Hotel z Fredrikstad posiada wakat na stanowisku pokojówki. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz innych pomieszczeń.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy listopada 2020 lub od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu pokojów oraz apartamentów hotelowych
  • codzienne przeprowadzanie kontroli czystości – uzupełnianie barków, mycie łazienek oraz kompleksowe sprzątanie pokoi po wymeldowaniu gości

Oczekiwania:

  • pełna dyskrecja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • energiczność, szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • pomoc przy dopełnianiu wszelkich spraw formalnych
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • opcja korzystania z restauracji hotelowej z satysfakcjonującymi zniżkami

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 8605f9befbc57cfc