do uzgodnienia NOK

Od zaraz sprzątanie biur z językiem angielskim praca Norwegia Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2015 23:42

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu biur wieczorami. Zatrudnienie w Fredrikstad od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biurowa

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • porządkowanie biur w godzinach wieczornych
  • praca wykonywana będzie zespołowo
  • osoba zatrudniona przeciera biurka pracowników bez naruszenia ich rzeczy, wyciera kurze, wynosi śmieci, odkurza, mopuje, sprząta pokoje socjalne, recepcję, poczekalnie, toalety.
  • obowiązkiem będzie również porządkowanie sal konferencyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • mile widziana możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • po wstępnej aplikacji każda osoba musi okazać zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność
  • obowiązkowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na norweskich warunkach od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • dla osób pracowitych i wywiązujących się ze swoich obowiązków możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • zapewniony uniform służbowy, materiały oraz sprzęty do sprzątania
  • praca w godzinach wieczornych
  • początkowo niepełny etat

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres: Ewa.Brzeska@onet.eu

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 43561252b6ce008