169 brutto/h NOK

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2016 02:34

Poszukujemy chętnych do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na stanowisku pomocnika przy przeprowadzkach bez znajomości języka. Ogłoszenie z Tønsberg od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik przy przeprowadzkach
Miejscowość: Tønsberg, Norwegia
Start: rozpoczęcie od zaraz
Wynagrodzenie: 169 brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca zespołowa polegająca na świadczeniu usług przeprowadzkowych w stosunku do klientów indywidualnych jak i firm
  • bieżące wspieranie prac zespołu
  • rozmontowanie mebli, sprzętu, zapakowanie, zabezpieczenie i przewóz
  • rozładunek i montaż na miejscu

Wymagania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • brak problemów zdrowotnych i brak nałogów
  • wysoka odpowiedzialność
  • pracowitość
  • pozytywne nastawienie i szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy konserwatora oraz posiadanie zdolności technicznych

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • rzetelne wprowadzenie i szkolenie
  • pomoc współpracowników
  • pracę w młodym, ambitnym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

  • michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 39357d88471cc2d8

3 komentarze na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach Tønsberg”

  1. Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem przeprowadzki

  2. pracanorwegia1 na 28 września 2016 @ 21:01

    Witam wraz z kolegą poszukujemy pracy za granica a dokładnie w Norwegi, obaj mamy doswiadczenie długoletnie w transporcie, pracowici, chetni do poznania nowego miejsca i ludzi a przedewszystkim pracy. Prosze o kontakt

  3. Witam.Jestem zainteresowany oferta pracy.Prosze o jakikolwiek kontakt.pozdrawiam.517-943512