169/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu po remontach z językiem angielskim 2017 Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 września 2017 00:06

Aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii dla chętnych przy sprzątaniu obiektów po remontach. Zatrudnienie w Askim dla pracowników fizycznych ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczna praca polegająca na sprzątaniu biur, domów, hal itp. po remontach
  • obowiązkiem będzie usuwanie śladów po materiałach budowlanych, całkowite odkurzanie – również ścian i sufitów z pyłu, mycie wszelkich powierzchni
  • pracownik będzie również zajmował się zabezpieczaniem i odkażaniem

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • motywacja, odpowiedzialność, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • samodzielność
  • niezawodność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres 3 miesięcy
  • pracę w Norwegii od zaraz z opcją przedłużenia umowy na stałe
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy podpisanej norweskim pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie
  • pensje wypłacane w ustalonym terminie
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 92659aa768d4d6c0