163,84/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka dla par pakowanie sera 2021 Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 lutego 2021 02:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par przy pakowaniu sera. Zatrudnienie 2021 w fabryce ze Stavanger dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Możliwość podjęcia pracy możemy zaproponować obecnie jedynie osobom, które mogą przekroczyć granicę kraju i są w stanie przyjechać do Norwegii w ciągu 48h.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 163,84 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracodawca wymaga przejścia badań na miejscu, umożliwiających pracę z żywnością – badania są bezpłatne, koszt leży po stronie pracodawcy
  • pierwsze dni pracy to gruntowne szkolenie pracownicze z zakresu obowiązków, BHP i obsługi maszyn
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, samodzielne obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pilnowanie ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • motywacja
  • samodyscyplina
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3200 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę z ubezpieczeniem, urlopem, świadczeniami socjalnymi
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego zorganizowanego na miejscu przez pracodawcę

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2021.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 96760268ce14f826