152,40/h + zakwaterowanie NOK

Praca w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Bergen 2018

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2018 03:35

Poszukujemy pracowników od zaraz do tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji pizzy. Zatrudnienie w fabryce z Bergen dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Zarobki: 152,40 euro na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należy przygotowywanie składników do produkcji pizzy – np. samodzielne wyrabianie ciasta
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała maszyny produkcyjne, smarowała blaty sosami oraz układała na nich składniki

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu przy
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • uczciwość, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii

Oferujemy:

  • zapewnione wsparcie przy sprawach urzędowych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • niezbędne środku ochronne
  • uniform służbowy
  • bezpłatne zamieszkanie w pokoju jednoosobowym wynajmowanego przez pracodawcę mieszkania z dostępem do kuchni i łazienki dzielonych z innymi osobami
  • umowę tymczasową

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca bieżącego miesiąca.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 2035a6317d250da5

7 komentarzy na “Praca w Norwegii od zaraz na produkcji pizzy bez znajomości języka Bergen 2018”

  1. Jestem zainteresowany ta oferta pracy prosze o kontakt 4746393943

  2. knowak88 na 1 lutego 2018 @ 14:48

    Jestem zainteresowana . Proszę o kontakt knowak88@o2.pl

  3. Katarzyna43 na 1 lutego 2018 @ 23:32

    Jestem zainteresowana ta oferta pracy bardzo proszę o pilny kontakt
    Nr tel 729591001
    Pozdrawiam

  4. KAMINSKA ALICJA na 2 lutego 2018 @ 19:22

    Jestem zainteresowana oferta pracy, pracowalam przy produkcji zywnosci w polsce na tasmie w firmie Wedel. Obecnie przebywam w Bergen posiadam dokumenty potrzebne do podjecia pracy wymagane w Norwegii. Jestem gotowa do podjecia pracy od zaraz. Prosze o kontakt nr tel 0047 93945135 z powazaniem Alicja Kaminska

  5. Wiktoria99 na 10 lutego 2018 @ 14:37

    Jestem zainteresowana ofertą ,pracę mogę zacząc od zaraz kontakt ;730655240

  6. Jestem zainteresowany ofertą. prosze o kontakt na email: MikoWhys@gmail.com

  7. Jestem zainteresowany 13lat jako kucharz pizzerman lat 30 podejmę się od zaraz.+48 797 434 833