do uzgodnienia NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii 2021 bez języka na magazynie hurtowni RTV Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2021 00:39

Ogłoszenie pracy w Norwegii aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV w Bergen przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu RTV

Miasto: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia NOK

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika w magazynie sprzętu RTV
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie wszystkich sprzętów – skanerów, komputera, wózka
  • praca również na wysokościach
  • obowiązkiem będzie np. rozładunek dostaw, kompletowanie i pakowanie zamówień, dbanie o porządek itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • pełna samodzielność
  • umiejętność sprawnego liczenia w pamięci
  • energiczność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • legalne norweskie warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenie
  • prawo do urlopu płatnego
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 01/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 1296001949fe1b3a