do uzgodnienia NOK

Bez znajomości języka praca w Norwegii na magazynie hurtowni RTV od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2019 01:47

Oferta pracy w Norwegii na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka z Bergen przy zbieraniu i pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia NOK

Miasto: Bergen, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie codziennych zadań na magazynie ze sprzętem RTV
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładunek i sprawdzanie dostaw
  • zbieranie towarów na palety na podstawie zamówień – hurtowych oraz indywidualnych
  • obsługa skanera, komputera oraz wózka paletowego
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • solidność, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • umowę na pół roku
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie i świadczenia socjalne
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc rezydenta na miejscu
  • płatne 3000 NOK miesięcznie zakwaterowanie

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).
E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 024/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 6865dd92e5d978ea