165/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 czerwca 2019 03:21

Aktualna oferta pracy w Norwegii na magazynie hurtowni drogeryjnej przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz w Oslo dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni z kosmetykami oraz artykułami drogeryjnymi
  • osoba na tym stanowisku wspiera wszelkie prace magazynowe – np.: kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw, pilnowanie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu, obsługa wózka paletowego itp.

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zmotywowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie dobrych

Oferujemy:

  • na miejscu zapewnione jest odpłatne zakwaterowanie, koszt to 3600 NOK miesięcznie od osoby
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • norweską umowę o pracę
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia oraz zdobywania nowych umiejętności
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych w celu podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 06/2019″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 6315d0e0a3343e47

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z kosmetykami Oslo”

  1. Marcin19822 na 23 lipca 2019 @ 13:54

    Jestem zainteresowany Mieszkam w oslo Moj numer +4796986809 Prosze o kontakt