155 /h+zakwaterowanie NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka przy sprzątaniu domów Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2022 01:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger także bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka mieszkań

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 155 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie pracy fizycznej, polegającej na sprzątaniu domów i mieszkań klientów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • wysoka kultura osobista
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od lipca 2022
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze i świadczenia socjalne
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • na miejscu zapewnione odpłatne zamieszkanie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

domanskajustyna82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 42862b5b0504791c