150/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie art. dla zwierząt Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2019 03:03

Od zaraz zatrudnimy komisjonerów do pracy w Norwegii na magazynie hurtowni dla zwierząt. Ogłoszenie 2019 z Oslo bez znajomości języka od czerwca 2019 przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 150 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej hurtowni zoologicznej – karmy, posłania, klatki, budy, artykuły higieniczne itp,
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, pakowanie, współpraca z kurierami, wprowadzanie danych do systemu
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • legalną, norweską umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • atrakcyjne premie oraz dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • początkowo umowę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia pracy w Norwegii na stałe
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 3500 NOK miesięcznie plus opłata za media
  • uczciwego pracodawcę zapewniającego dobre warunki i szkolenie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są już od czerwca 2019.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn z akcesoriami zoologicznymi, Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 1235cdff51cab73f