178 brutto/h NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie zabawek bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 stycznia 2016 18:59

Proponujemy zatrudnienie w Oslo na magazynie w hurtowni zabawek przy inwentaryzacji noworocznej. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na 3 miesiące od zaraz.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 178 NOK brutto na godzinę

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • prace magazynowe polegające na zbieraniu zamówień, pakowaniu, przygotowanie do wysyłki, porządkowanie, rozładunek dostaw
  • zajmowanie się inwentaryzacją towaru – skrupulatne porządkowanie i przeliczanie towarów oraz tworzenie szczegółowych raportów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego, norweski mile widziany aczkolwiek niewymagany
  • dobre zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność obsługi komputera

Zapewniamy:

  • pracę początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń norweskich
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w stabilnej norweskiej firmie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o kontakt poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 694568ed1c98c25b

9 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie zabawek bez języka Oslo”

  1. Witam!

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Posiadam doświadczenie w tego typu pracach magazynowych i znam dobrze angielski. Potrafię szybko i dokladnie pracować, jestem dyspozycjna i chętnie nawiąze współpracę.

    Pozdrawiam
    Edyta

  2. Witam, bardzo chętnie podejmę pracę, nie mam przeciwwskazań zdrowotnych, mogę do was szybko dotrzeć. Proszę o podanie adresu e-mail w celu skontaktowania się z państwem.

  3. jestem zainteresowany ta oferta, pracowalem jako orderpicker w Holandi prosze o kontakt +48662018453 , darek81110@op.pl z gory dziekuje

  4. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą posiadam doswiadczenie pracy na magazynie w polsce również w uk.
    Proszę o kontakt 607544950

  5. Witam, jestem zainteresowana Pańską propozycją pracy, proszę o kontakt mailowy pod adresem : paulina.sadluk@o2.pl

    Pozdrawiam 🙂

  6. Witam, jestem zainteresowana Pańską ofertą, proszę o kontakt pod adresem : paulina.sadluk@o2.pl

    Pozdrawiam!

  7. wisniewskiartur96@wp.pl na 28 stycznia 2016 @ 20:58

    Witam mam 20lat bez nałogów jestem zainteresowny praca od zaraz nr tel; 690495927.Artur
    Pozdrawiam.

  8. Witam . Jestem zainteresowana ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt: sandra2102@wp.pl .
    Pozdrawiam

  9. Witam! Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie, nie mam przeciwwskazań zdrowotnych. Aktualnie mieszkam w Oslo i właśnie poszukuję pracy. Proszę o kontakt:

    mail – niedzielczyk@o2.pl
    tel – +47 966 94 716