154/h brutto + mieszkanie NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja ozdób świątecznych Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2017 19:44

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka na produkcję ozdób świątecznych. Ogłoszenie pracy w Norwegii (Drammen) do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji ozdób świątecznych

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Liczba wakatów: 5

Pensja: 154 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od II połowy października 2017

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji ozdób świątecznych – głównie szklanych bombek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie malowanie, lakierowanie a także nanoszenie ornamentów oraz brokatu
  • do zadań należeć będzie również pakowanie gotowego produktu i zabezpieczenie go przez transportem

Oczekujemy:

  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego – norweski nie jest konieczny
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dostępność od zaraz do 22 grudnia włącznie
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  •  wysokie zarobki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • premia na zakończenie umowy
  • przyjazne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 20 października 2017. Pierwszy wyjazd zaplanowany jest już w październiku.

email: soknadansatte@fast-email.com

ID ogłoszenia: 25359d89f739e5ce

12 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka produkcja ozdób świątecznych Drammen”

  1. Witam. Jestem zainteresowana Państwa ofertą wraz z koleżanką. Jednak e-mail mają Państwo niepoprawny i nie mam możliwości przesłania CV.

  2. Przemysław Dorawa na 9 października 2017 @ 16:50

    Problem z dostarczeniem wiadomości na powyższy adres mailowy.
    Jestem zainteresowany.Proszę o kontakt:534752818 bądź przemyslawdorawa@o2.pl
    Pozdrawiam

  3. Witam serdecznie Nazywam się Arkadiusz Grzduk mam 32 lata obecnie nie pracuję dlatego jestem gotowy do wyjazdu od zaraz . Posiadam własne auto prawo jazdy kat b . Nie mam żądny nałogów typu palenia papierosów czy alkoholowych. Pracowałem wiele lat na produkcji w szybkim tępię Znam język Angielski ponieważ uczyłem się go w Polsce, oraz w szkole w Wielkiej Brytanii. Jeśli zainteresowałem Państwa moją kandydaturą, a mam taką nadzieję to proszę oto kontakt do mnie. Tel 881 822 367, lub e-mail arek_alicja@wp.pl . Pozdrawiam serdecznie

  4. Marek123456789 na 11 października 2017 @ 09:52

    Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy lecz nie możemy wysłać e-mail gdyż w podanym adresie musi być jakaś literówka, prosze o kontakt na markopolo944@gmail.com

  5. Nie działa podany mail – klient poczty informuje, że taki adres nie istnieje.

  6. Witam,
    Jestem bardzo zainteresowana pracą przy pakowaniu ozdób świątecznych.
    Dyspozycyjność od 19 października.
    Wysłanie zgłoszenia na podany adres, jest niemożliwe, ponieważ adres mailowy jest niepoprawny.

  7. Witam,
    Razem z bratem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i możemy podjąć ją od zaraz. Krótko o nas, jesteśmy pracowici, zaradni, bez nałogów, ja mam 25 lat, brat 28. Brat ukończył technikum drzewne, natomiast ja w tym roku skończyłem studia magisterskie, posiadamy własne auto, prawo jazdy kat. B, posługujemy się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Prosimy o kontakt mailowy : piotr.magda1992@gmail.com

  8. Żaden z państwa adresów email nie działa. Co jest grane, jak aplikować?

  9. Witam,
    Jestem zainteresowana praca przy produkcji ozdob swiatecznych. Mieszkam w Oslo, jestem w pelni dyspozycyjna, z wyksztalcenia jestem plastykiem.
    m.feherpataky@poczta.fm

  10. Witam serdecznie,
    niestety adres mejlowy nie działa. Jeżeli Państwa oferta jest nadal aktualna, proszę o informację zwrotną pod mój adres, abym mógł odesłać w wiadomości zwrotnej swoje CV.
    Mam wykształcenie o profilu plastycznym, umiejętności w tym zakresie, szczególnie rysunek oraz malarstwo, podparte kreatywnością. Poszukuję pracy na krótki, bądź dłuższy czas.

    shountes@gmail.com

  11. Witam,
    Pracowałam w Polsce jako dekorator szklanych ozdób choinkowych.
    Zainteresowana jestem współpracą.
    Prosze o kontakt.
    Pozdrawiam
    Ania
    anna075@wp.pl

  12. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani, proszę o kontakt.
    nwisniaw@gmail.com