od 155/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2021 01:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie 2021 w Oslo dla sprzątaczki ze znajomością języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to wymagane.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2021

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie samodzielne przemieszczanie się pomiędzy lokalizacjami i sprzątanie domów i mieszkań
  • pracodawca stara się na tyle, na ile to możliwe przydzielać stałe zlecenia i klientów
  • typowe zadania sprzątania – mycie podłóg, wycieranie kurzy, odkamienianie kranów, szorowanie brodzików itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • kultura osobista
  • schludność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, sumienność, solidność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie wypłacane do 10 każdego dnia kolejnego miesiąca
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • opcja udziału w płatnym kursie języka norweskiego, cena miesięczna to 1000 NOK – dla najlepszych kursantów upusty
  • przeszkolenie pracownicze
  • samodzielne stanowisko pracy
  • stałych klientów
  • odpłatne zamieszkanie dla chętnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 4785ff06ac134f6c