od 155/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2021 02:10

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków z językiem angielskim na stanowisku sprzątaczki luv sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracodawca stara się zapewnić stałe zlecenia u tych samych klientów
  • prace polegają równie na utrzymywaniu porządku w sprzątanych domach i mieszkaniach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielne przemieszczenie się pomiędzy lokalizacjami
  • klienci zapewniają środki oraz sprzęty

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • przykładanie się do obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy przy sprzątaniu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • norweską umowę o pracę
  • kurs językowy w siedzibie firmy za 1000 NOK miesięcznie – najlepsi kursanci mogą liczyć na atrakcyjne upusty lub zwolnienia z opłat
  • wdrożenie w obowiązki
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu dla pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 947604268409b9e4