od 196/h NOK

Od zaraz praca Norwegia bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2021 00:32

Oferujemy zatrudnienie w Oslo przy sprzątaniu oraz dezynfekcji powierzchni. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 196 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w firmie świadczącej usługi sprzątania oraz dezynfekcji miejsc publicznych i komercyjnych, np.: dworców, przystanków, galerii handlowych
  • praca wykonywana jest w zespole

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego komunikatywnie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na okres próbny
  • dla najlepszych możliwość podjęcia umowy na stałe
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • środki ochrony indywidualnej

Aplikacja:

Uwaga! Pracodawca zwraca za zrobienie koniecznego do wyjazdu i podjęcia pracy testu na Covid-19.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2021. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 72611fe68c87fe2