od 165 brutto/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie obuwia bez znajomości języka Stavanger 2021

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2021 03:00

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwia ze Stavanger. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: od 165 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin na zmianie
  • obowiązkiem będzie rozładunek i kontrola jakości dostaw + rozkładanie towarów na półkach
  • obsługiwanie komputera, wózka paletowego, bram, skanerów itp.
  • zbieranie zamówień, pakowanie
  • współpraca z innymi działami oraz firmami kurierskimi
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • brak nałogów
  • świetna organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra intuicja i wychodzenie z pomysłami

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w systemie jednozmianowym
  • stałą pracę dla najlepszych
  • norweską umowę początkowo na okres próbny
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w 2 osobowym pokoju wynajętego mieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 01/21

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 7175ff8532e187fb