169/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu łososia w przetwórni Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 05:07

Aktualnie poszukujemy chętnych do pracy w Norwegii przy pakowaniu ryb – łososia. Atrakcyjne ogłoszenie z Bergen do podjęcia od zaraz również bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz łososia

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy

Liczba wakatów: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w przetwórni rybnej przy łososiu norweskim
  • obowiązkiem pracownika będzie filetowanie, krojenie, ważenie i pakowanie
  • praca wykonywana jest na hali produkcyjnej w niskich temperaturach
  • konieczne jest dbanie o porządek na stanowisku pracy

Oczekujemy:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • samodzielność
  • dobra sprawność fizyczna
  • staranność, zaangażowanie
  • minimum rok doświadczenia

Zapewniamy:

  • legalną norweską umowę o pracę
  • przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • uniform służbowy
  • możliwość podjęcia stałej pracy za granicą dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • biuro@workingservice.plz dopiskiem w nagłówku: „pakowanie łososia Norwegia 2018

źródło: http://workingservice.pl/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-lososia.php

ID ogłoszenia: 9115ae44fe01ca24

4 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu łososia w przetwórni Bergen”

  1. beata.rodz na 7 maja 2018 @ 19:35

    jestem zainteresowana

  2. beata.rodz na 10 maja 2018 @ 15:37

    jestem zainteresowana prosze o kontakt od zaraz

  3. beata.rodz na 12 maja 2018 @ 16:24

    jestem zainteresowana od zaraz prosze o kontakt 502866900

  4. Ewa Kaczmarek na 26 maja 2018 @ 21:00

    jesteśmy zainteresowane 2 osoby ofertą pracy kontakt 783-508-441.
    pozdrawiam