225 /h NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla kuriera-kierowcy kat.B bez języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2024 00:51
  • Wygasa: 27 dni, 12 godzin

Firma logistyczna odział w Oslo od zaraz poszukuje kierowców kat.B do pracy w Norwegii na stanowisku kuriera. Zatrudnienie bez języka norweskiego przy rozwożeniu paczek do klientów. Oczekiwana znajomość języka angielskiego oraz gotowość do nauki norweskiego.

Stanowisko: kurier

Miejsce: Oslo

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Zarobki: od 225 brutto/h NOK

Zadania:

Kurier będzie odpowiedzialny za skuteczne i terminowe dostarczanie paczek do klientów, zgodnie z przydzieloną trasą dostaw. Będzie musiał skrupulatnie planować trasę, aby maksymalnie zoptymalizować czas i efektywnie dostarczyć wszystkie przesyłki. Kurier będzie musiał przyjmować paczki od klientów, potwierdzać ich dostarczenie poprzez podpisanie dokumentów lub zeskanowanie kodów kreskowych. Dokładne sprawdzanie paczek pod kątem ewentualnych uszkodzeń lub braków będzie również częścią tego zadania.

Wymagania:

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do nauki języka norweskiego
  • Doświadczenie w pracy jako kurier będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Zorganizowane szkolenie w zakresie obsługi paczek i procedur dostawy
  • Zakwaterowanie zapewnione na start (odpłatnie – 3000 NOK miesięcznie)

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Kurier Oslo 2024 + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 191662c2a8b60c50