148,60/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez języka pakowanie czekoladek Lillehammer 2020

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2020 01:40

Aktualna oferta tymczasowej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Lillehammer od zaraz przy pakowaniu czekoladek oraz innych słodyczy wykonanych z czekolady.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na manualnym pakowaniu pralin czekoladowych do plastikowych wytłoczek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie szczegółowej, wizualnej kontroli jakości
  • bardziej zręczne osoby mogą zostać oddelegowane do ozdabiania czekoladek

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność, sumienność
  • zręczność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne premie oraz dodatki do pensji podstawowej
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • płatne zakwaterowanie, koszt to 2500 do 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • gwarancja rozwoju
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 22 lutego 2020.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 2665e3e79335a97f