od 155/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka na magazynie hurtowni z zabawkami Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 maja 2021 02:17

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w hurtowni ze Stavanger dla Polaków bez znajomości języka. Praca w Norwegii na magazynie z zabawkami przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni z zabawkami w roli pomocnika
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się kompletowaniem oraz pakowaniem zamówień
  • ponadto do zadań może należeć rozliczanie zwrotów, przyjmowanie dostaw na magazyn, rozładunek towarów, pilnowanie porządku, wprowadzanie danych do systemu itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie własne auto
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, przykładanie się do obowiązków
  • wielozadaniowość
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie w trakcie wizyt u lekarza, w bankach itp.

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca maja 2021.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 364609e6d77f2da7