166-175/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par pakowanie wędlin bez języka w Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2018 01:58

Aktualna propozycja zatrudnienia w Sarpsborg dla par bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii  do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Sarpsborg, Norwegia

Stawka godzinowa: od 166 do 175 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na pakowaniu wędlin przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie jakości oraz obsługiwanie i konserwację maszyn
  • pracownik będzie obsługiwał również wagę

Oczekiwania:

  • zmotywowanie i wysoka odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • duże zaangażowanie, pracowitość
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy do podpisania na 3 miesiące
  • wsparcie przy sprawach formalnych
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne, koszt miesięczny to 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary

Aplikacja:

Aby aplikować do powyższej pracy należy wypełnić formularz rekrutacyjny na podanej niżej stronie.

z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2018″

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą.
Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 1995ac523d9e9525

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii dla par pakowanie wędlin bez języka w Sarpsborg”

  1. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą. Mamy 19 lat

  2. Jestem gotowa na wyjazd