154,20/h brutto NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii bez znajomości języka w pralni 2018 Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 01:36

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2018 od zaraz w pralni z Bergen dla Polaków przy sortowaniu odzieży, obsłudze pralek itp.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 154,20 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za załadunek pralek i włączanie odpowiednich programów
  • obowiązkiem będzie sortowanie ubrań, składanie, prasowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • pracę w Norwegii od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość do wyjazdu od zaraz
  • dyspozycyjność na pół roku
  • dobre zorganizowanie, pracowitość, odpowiedzialność, punktualność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i legalną umowę o pracę
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w 2 osobowych pokojach za 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • norweską umowę na 6 miesięcy z ubezpieczeniem
  • możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

arbeider/08/18

Rozpoczęcie pracy od zaraz.

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 6695b6578bcb816c