od 206,60 NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka dla par pakowanie czekoladek w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2024 00:54
  • Wygasa: 28 dni, 3 godzin

Dla par pakowaczy w firmie produkcyjnej z Lillehammer dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Norwegii przy pakowaniu czekoladek także bez znajomości języka norweskiego. Mieszkanie za opłatą będzie możliwe na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 206,60 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Start: od zaraz

Zadania:

  • Precyzyjne i efektywne pakowanie pralinek zgodnie z wytycznymi i standardami jakościowymi obowiązującymi w zakładzie.
  • Inspekcja produktów pod kątem ich wyglądu, zapachu i ogólnego stanu, w celu zapewnienia zgodności z normami firmy.
  • Odpowiednie pakowanie i etykietowanie czekoladek zgodnie z wytycznymi produkcyjnymi.

Wymagania:

  • Skrupulatność, szczegółowość oraz zdolność do skupienia się na zadaniach.
  • Umiejętność pracy w tempie z zachowaniem wysokiej jakości wykonania.
  • Zdolność pracy w systemie zmianowym i gotowość do elastycznego dostosowania się do grafiku pracy.
  • Nie wymagamy znajomości języka norweskiego.

Oferujemy:

  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy.
  • Dynamiczne środowisko pracy w branży produkcyjnej z potencjałem rozwoju zawodowego.
  • Stawkę godzinową w wysokości 206,60 NOK brutto.
  • Mieszkanie na miejscu z możliwością zakwaterowania za opłatą dla pracowników.
  • Zatrudnienie dostępne także dla par.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6156619adbd38b46