204/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka w Oslo 2023

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2023 00:09

Firma dystrybucyjna z Oslo poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie tymczasowe bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Mieszkanie dla pracowników zapewnione na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 204 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • Pakowanie słodyczy i innych produktów spożywczych w zestawy promocyjne zgodnie z określonymi standardami i wytycznymi.
  • Etykietowanie i przygotowywanie gotowych zestawów do wysyłki.
  • Zapewnienie zachowania wysokiej jakości opakowań i estetycznego wyglądu produktów.

Oczekiwania:

  • Brak konieczności znajomości języka norweskiego – komunikatywna znajomość języka angielskiego wystarczy do wykonywania obowiązków.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, gotowość do wykonywania powtarzalnych czynności.
  • Zdolności manualne i dbałość o szczegóły.
  • Pozytywne podejście do pracy i elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających się potrzeb produkcyjnych.
  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności w dziedzinie pakowania.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie dystrybucyjnej z Oslo.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 204 NOK na godzinę pracy brutto.
  • Zatrudnienie na czas określony.
  • Zakwaterowanie na miejscu dla pracowników, zapewnione przez pracodawcę, co umożliwia wygodne i dogodne mieszkanie w bliskiej odległości od miejsca wykonywanej pracy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży dystrybucji i pakowania produktów spożywczych.

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/008/23

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/008/23

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 53464baaa87daca3