175/h brutto NOK

Ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur od zaraz z j. angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 września 2021 00:25

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy sprzątaniu biur we Fredrikstad. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątaczki z językiem angielskim lub norweskim na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Start: wrzesień/październik 2021

Wakaty: 8

Opis stanowiska pracy:

  • stałe miejsce pracy oraz zmiana od 8 do 16
  • obowiązkiem będzie sprzątanie powierzchni biurowych zgodnie z rozkładem dnia
  • konieczne jest utrzymywanie porządku w strefach wspólnych oraz na stanowiskach pracy, opróżnianie koszy, sprzątanie biurek, zbieranie naczyń, wstawianie zmywarek, uzupełnianie środków higienicznych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaangażowanie, sumienność, solidność
  • dynamiczne tempo pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przykładanie się do obowiązków
  • motywacja
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • odprowadzanie podatku do urzędu niemieckiego
  • płatny urlop
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • udział w sprawnym procesie rekrutacyjnych, przeprowadzanym drogą on-line

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

ewa.brzeska@vp.pl

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID ogłoszenia: 349613cd0514572e