175/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii z językiem angielskim operator wózka widłowego na magazynie Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 grudnia 2019 01:28

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla operatora wózka widłowego na magazynie z Oslo. Zatrudnienie dla chętnych ze znajomością języka angielskiego oraz aktualnymi uprawnieniami.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako operator wózka widłowego na magazynie w Oslo
  • obowiązkiem będzie rozładunek dostaw, załadunek towarów, transport
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • doświadczenie
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, organizacyjnych
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • dobre wynagrodzenie
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2019. Zatrudnienie od zaraz. Wyjazdy możliwe od zaraz, od grudnia i stycznia.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 365dcfbf7921c90