163,20 NOK

Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez języka przy odśnieżaniu 2021-2022 Trondheim

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2021 00:32

Dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz przy odśnieżaniu powierzchni. Ogłoszenie 2021-2022 z Trondheim także dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do odśnieżania

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 163,20 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: do końca marca 2022

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudniona będzie należało ręczne i maszynowe odśnieżanie
  • pracownik będzie obsługiwał łopaty, szufle, odśnieżarki spalinowe
  • w przypadku braku śniegu obowiązkiem będzie wykonywanie sprzątania, prac na podwórkach itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz
  • norweską umowę o pracę na czas określony – sezon 2021/2022
  • pracę do końca marca 2022
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 4300 NOK brutto miesięcznie
  • pełny wymiar godzinowy
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • w przypadku braku śniegu, zlecane będą prace ogrodnicze itp., lub będą wypłacane pieniące z ubezpieczenia

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Trondheim 2021/2022. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 782616ac0a02e2b4