175 brutto NOK

Od zaraz tymczasowa praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie zamówień, prezentów Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 01:41

Pilnie poszukiwane 4 osoby do tymczasowej pracy w Norwegii. Oferta od zaraz przy pakowaniu przesyłek na magazynie bez znajomości języka norweskiego. Początek zatrudnienia od 16 listopada do 18 grudnia.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 175 NOK brutto/h + dodatki
Liczba wakatów: 4

Zadania:
– praca w magazynie sklepu internetowego sprzedającego płyty CD, książki, drobną elektronikę, gadżety, zabawki etc.
– pakowanie zamówień, etykietowanie, przygotowanie paczek do wysyłki
– niektóre zamówienia realizowane są z opcją pakowania na prezent w związku z tym należy takie przesyłki zapakować w ozdobny papier i przewiązać wstążką
– praca również na zmianę nocną i na nadgodziny (zwiększone zapotrzebowanie w okresie przedświątecznym)

Wymagania:
– szybkość, zręczność, poczucie estetyki
– mile widziane doświadczenie przy pakowaniu
– gotowość do pracy na zmiany nocne oraz weekendy
– dyspozycyjność od 16-go listopada do 18 grudnia włącznie
– komunikatywna znajomość języka angielskiego również w piśmie
– mile widziane osoby posiadające bankowe konto walutowe

Oferujemy:
– legalne, tymczasowe zatrudnienie w Norwegii na podstawie umowy z Norweską agencją pracy
– bezpłatne zakwaterowanie w Oslo na cały okres trwania umowy
– atrakcyjne zarobki z możliwością realizacji nadgodzin oraz pracy w weekendy
– wszystkie formalności po stronie agencji
– brak ukrytych opłat za rekrutację
– możliwość wypłacenia wynagrodzenia w systemie tygodniowym

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/043/15. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

ID ogłoszenia: 36056427595e9baf

2 komentarze na “Od zaraz tymczasowa praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie zamówień, prezentów Oslo”

  1. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Spełniam większość kryteriów.Jestem gotowa do wyjazdy od zaraz.Proszę o kontakt 698-794-422

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Prosze o kontakt 501 961 146. Pozdrawiam