Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

138,60 NOK/h brutto NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii rozładunek i załadunek paczek bez języka Sarpsborg

  • Miasto: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 maja 2015 21:40

Oferujemy pracę w Norwegii dla pracowników fizycznych przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich na magazynie w Sarpsborg od czerwca dla osób bez języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Sarpsborg

Termin: od czerwca 2015

Zarobki: 138,60 NOK/h brutto

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie w centrum logistycznym dużej firmy kurierskiej z Sarpsborg.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykonywanie prac fizycznych związanych z rozładunkiem paczek, sortowaniem oraz ponownym załadunkiem paczek na mniejsze samochody dostawcze
  • Obowiązkiem będzie skrupulatne notowanie błędów oraz nieprawidłowości występujących w trakcie zmiany.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Norwegii od czerwca 2015
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • brak problemów z pracą na zmianie nocnej
  • optymizm, energiczność, pozytywne podejście
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • umowa o pracę podpisana zostanie z agencją pracy
  • praca na 3 miesiące, osobom najlepszym zostanie przedstawiona możliwość podpisania stałej umowy
  • wsparcie przy formalnościach
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 20/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 801555b4d3fd71cc

ilość wszystkich wyświetleń: 1186, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii rozładunek i załadunek paczek bez języka Sarpsborg”

  1. Grupa studentów jest zainteresowana, proszę o kontakt ko43@po.pl

  2. bartosz.bednarski na 26 maja 2015 @ 20:29

    Witam,
    jestem zainteresowany niniejszą ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy w magazynie gdyż przez około roku pracowałem w duńskim Dansk Supermarked, gidzie odpowiedzialny byłem za przyjmowanie towaru a także jego rejestrację. Posługuję się również biegle językiem angielskim.

    Bartosz Bednarski

  3. Krystian P na 27 maja 2015 @ 16:54

    Witamy ! Grupa około 6 studentów budownictwa szuka pracy w Norwegii od połowy lipca do września.
    Oferujemy:
    – siłę fizyczną
    -chęć podjęcia każdego rodzaju stanowiska
    -zdolność do porozumiewania się z ludźmi
    -staranne wykonanie zadania
    -dbanie o jakość swojej pracy
    -godne reprezentowanie swojej firmy
    -umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
    -podstawy języka niemieckiego
    -prawo jazdy kat. B

    Oczekujemy:
    – jasnych warunków umowy
    -zatrudnienie na minimum półtorej miesiąca lub więcej
    -zapewniony nocleg
    -otrzymywanie wynagrodzenia co tydzień
    -pomoc w kwestiach administracyjnych

    Więcej informacji i szczegóły uzgodnienia warunków uzyskają Państwo pod:
    Numerem tel : 782984493
    lub adresem @: krystian.psut@gmail.com

  4. Witam,
    grupa 3 osób jest zainteresowana pracą.
    Wszyscy biegle znamy język angielski
    Posiadane prawo jazdy
    Proszę o kontakt na numer 508280463

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.