168 brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii na magazynie w Oslo bez znajomości języka dla par

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 października 2014 03:02

Aktualne ogłoszenie do pracy w Norwegii dla par na magazynie w Oslo przy zbieraniu zamówień. Oferta bez znajomości języka na 2 miesiące (praca tymczasowa) dla Polaków.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 168 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4

Zadania:
Firma dystrybucyjna poszukuje pomocników do pracy przy kompletowaniu, zabieraniu zamówień na magazynie ze sprzętem elektronicznym. Obowiązkiem pracownika będzie odnalezienie towaru w obrębie magazynu zgodnie z zamówieniem oraz przygotowaniu paczki lub palety do wysyłki. Magazyn może być obsługiwany w języku angielskim więc język norweski nie jest wymagany koniecznie.

Wymagania:
– minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie
– dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– gotowość do podjęcia pracy tymczasowej na okres od listopada do końca roku
– preferowane osoby z własnym samochodem (łatwiejszy dojazd do pracy)
– zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu 2 pokoje dla 4 osób (koszt ok 1200 NOK od osoby miesięcznie)
– dobre warunki płacowe oraz premie
– 38 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin)
– pełne ubezpieczenia na cały okres zatrudnienia

Nr. ref.: pr/087/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem w dniach 28-30 października. Zatrudnienie od listopada – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/087/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 624544da1796ee63

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii na magazynie w Oslo bez znajomości języka dla par”

  1. good evening,im italian and very interested this work.45 years old.thank you.