do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz budownictwo montaż regipsów Bergen bez języka

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 września 2015 23:30

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla budowlańców przy regipsach. Zatrudnienie w Bergen od zaraz bez znajomości języka norweskiego przy montażu ścianek działowych i sufitów podwieszanych.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane polegające na montażu sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych
  • pracownik samodzielnie montuje konstrukcje drewniane oraz aluminiowe
  • praca głównie w systemie DEKO
  • inne zadania wykończeniowe zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • fachowość
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • solidność, efektywność, przykładanie się do powierzonych zadań
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • praca na warunkach norweskich
  • wysokie stawki godzinowe
  • zapewnione ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek
  • praca od zaraz
  • długoterminowe zatrudnienie
  • bardzo dobre warunki pracy
  • zapewnione miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższa stronę:

ID ogłoszenia: 28056008ec78c656