od 145/h +zakwaterowanie NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla pomocy kuchennej bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2021 00:33

Praca w Norwegii od zaraz dla pomocy kuchennej z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w restauracji z Oslo dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: od 145 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • prace porządkowe – sprzątanie blatów, mycie sprzętów, praca na zmywaku
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, szatkowanie
  • przynoszenie produktów
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wielozadaniowość
  • dobra kondycja fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • legalną, norweską umowę o pracę
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pełny etat
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość pobierania świadczeń norweskich

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy czerwca 2021.

Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 51760ba597b8ebf0