23500 brutto + zakwaterowanie NOK

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz naprawa palet bez języka Ålesund 2018

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 stycznia 2018 03:17

Możliwość zatrudnienia w Ålesund od zaraz przy naprawie palet drewnianych. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Ålesund, Norwegia

Zarobki: 23500 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Umowa: na pół roku

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się za przeprowadzanie kontroli jakości skrzyń oraz palet drewnianych
  • do zadań należy naprawa z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialne podejście do zadań
  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy stolarza
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra kondycja

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę na pół roku
  • zorganizowane bezpłatnie zamieszkanie na miejscu
  • wsparcie medyczne
  • ubezpieczenie
  • pełny wymiar godziny – prace od 8 do 16

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest już w lutym 2018.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 6745a630972b4b92

3 komentarze na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz naprawa palet bez języka Ålesund 2018”

  1. Jeg er interresert i det tilbudet veldig mye. Jeg har også kjørekort for gaffeltruck og bilen. Jeg bor i Gdańsk nå. Min tlf : 0048 790-558-669

  2. Jestem zainteresowany ! Proszę o kontakt 728453377

  3. swaki1991 na 27 lutego 2018 @ 21:53

    jestem zainteresowany , mam dośwaidzczenie w produkcji palet pracowałem 2 lata w niemczech.w hit holz torgau kontakt +48534565895