173,60/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja pączków bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 00:52

Propozycja podjęcia atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz na produkcji lukrowanych pączków z dziurką. Bez znajomości języka norweskiego, zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad przy wyrabianiu i wypiekaniu ciasta.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie: 173,60 na godzinę pracy NOK

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych związanych z produkcją pączków z dziurką
  • osoba zatrudniona może zostać przydzielona do przygotowywania ciasta – odmierzania składników, przenoszenia, mieszania, wycinania kształtów
  • obowiązkiem będzie kontrola procesu wypiekania, nadziewania i zdobienia
  • pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników
  • umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie gastronomiczne
  • energiczność

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zorganizowane zamieszkanie na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz NNW
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Nr. ref.: pr/010/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od maja 2018 prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pr/010/2018

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 3605adb5dc577216

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja pączków bez języka Fredrikstad”

  1. margaret3009 na 23 maja 2018 @ 22:01

    Witam, jestem zainteresowana pracą wraz ze swoim Partnerem Państwa ofertą pracy.
    Możliwość podjęcia pracy od 1 lipca 2018
    Małgorzata
    504425814
    gosia.milena@wp.pl

  2. Witam.Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Możliwość jej podjęcia od początku lipca 2018.
    Kamil
    796648553
    doc457@gmail.com