169/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie po remontach z j. angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2021 00:56

Oferujemy zatrudnienie aktualne od zaraz w Askim przy sprzątaniu po remontach. Praca w Norwegii dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia pomoc w szukaniu mieszkania/pokoju do wynajęcia na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka po remontach

Lokalizacja: Askim, Norwegia

Wynagrodzenie: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Wakaty: 10

Zakres zadań:

  • w zależności od zlecenia – praca samodzielnie lub w zespołach
  • obowiązkiem będzie sprzątanie domów/mieszkań/firm po remontach – usuwanie zabrudzeń po materiałach budowlanych, usuwanie kurzu, mycie okien, szyb, odkurzanie, odkamienianie armatury, itp.
  • niekiedy zdarzy się, ze zleceniodawca zapomni wynieść gruz – sprzątanie gruzu/gabarytów nie jest obowiązkiem sprzątania ekipy – może być za zgodą pracowników i wynagrodzeniem EKSTRA

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zwinność, energiczność
  • pełna samodzielność oraz równocześnie zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia i podpisania umowy
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników opcja stałego zatrudnienia
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • sumienne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w relokacji
  • trening pracowniczy jeżeli będzie to konieczne
  • niezbędne sprzęty oraz chemia do sprzątania
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 806611793290ae4e