154 brutto + zakwaterowanie NOK

Praca Norwegia pomocnik na budowie przy wykończeniach bez języka Oslo marzec 2015

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 03:46

Poszukuje od zaraz 2 pomocników budowlanych do pracy w Norwegii. Oferta bez języka w Oslo przy remontach i wykończeniach z bezpłatnym zakwaterowaniem w Oslo na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 154 NOK brutto za godzinę
Liczba wakatów: 2
Start: marzec 2015

Opis zadań:
– prace pomocnicze związane z wykończeniem wnętrz (szpachlowanie, zrywanie tapet, malowanie, skuwanie tynków kafelków, zabezpieczanie podłóg)
– zadania związane z wynoszeniem gruzu
– transport i wnoszenie materiałów
– przygotowanie mieszkań do malowania (zabezpieczanie folią i kartonami)
– prace rozbiórkowe

Wymagania:
– gotowość do ciężkiej pracy
– osoby nie nadużywające alkoholu
– prawo jazdy kat (własne auto typu bus/van mile widziane)
– doświadczenie w budowlance
– możliwość szybkiego wyjazdu i podjęcia zatrudnienia już od marca

Oferujemy:
– dużą liczbę godzin oraz terminowe wypłaty
– uczciwe warunki
– bezpłatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu zwykle istnieje też możliwość noclegu na miejscu pracy (ale warto mieć własny materac)
– zatrudnienie w polskiej firmie bez wymaganego języka
– dla osób, które się sprawdzą przy prostych zadaniach możliwość bardziej odpowiedzialnych zdań za wyższą stawkę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 39054e9df400d2df

12 komentarzy na “Praca Norwegia pomocnik na budowie przy wykończeniach bez języka Oslo marzec 2015”

  1. kamilo1983 na 23 lutego 2015 @ 22:36

    Witam
    Jestem zainteresowany pana oferta pracy prosze o kontakt +31 685 098 938

    • sebastianbak24 na 19 marca 2015 @ 10:23

      Witam jestem zainteresowany Pana ofertą, jestem chętny podjąć się kazdej pracy. mój numer to 721175628

  2. Witam. Mógłby Pan chociaz odpisywać na meile czy aktualna praca czy nie.

    • mkorzybski na 25 lutego 2015 @ 13:48

      Aktualna, czekam jeszcze na zgłoszenia. Przyszło około 200 maili na pewno jedno miejsce już jest zajęte. Pozostaje jeden wakat.

      Pozdrawiam

      MK

      • Witam.

        Wysłałem do Pana zgłoszenie mojej kandydatury z e-maila mmstarzak@gmail.com.
        Ponawiam moją kandydaturę i proszę o rozpatrzenie przyjęcia mojej osoby na wolny wakat.

        Pozdrawiam,
        Michał

  3. arkadiusz63 na 24 lutego 2015 @ 13:14

    …witam. uważam, że spełniam wszystkie warunki i jestem bardzo zainteresowany pana ofertą, proszę o pilny kontakt +48 609 968 578

  4. witam mam 16 lat doświadczenia w wykończeniach certyfikaty wiodących polskich firm na tynki oraz tapety natryskowe typu gotele mam 46lat chęci i obowiązki, do pracy jestem sumienny obowiązkowy i lojalny dla firmy w której pracuje ,gdyż ta firma to moja przyszłość szukam pracy na stałe jestem do dyspozycji GERARD BORUTA MÓJ NR;690-244-695

  5. Kacperkoz na 25 lutego 2015 @ 14:19

    Witam , jestem zainteresowany pracą na ww stanowisku Wszelkie informacje wyslalem do Pana na maila , prace podejme od zaraz , nawet na stałe , CV zostalo już do pana wysłane czekam na odpowiedz . tel . 504467544 , prosze dzwonic po godzinie 15 , e-mail koziol.metin2@wp.pl .

  6. Witam.Mam 33 lata ,w budowlance pracuje od ponad 10 lat.Murowanie ,tynkowanie,elewacja,szpachlowanie,adaptacja poddaszy,malowanie.Mogę przyjąć także pracę jako pomocnik budowlany.Mój numer to 788549352.Pozdrawiam.Jacek.

  7. tysonek27 na 3 marca 2015 @ 15:35

    Witam. Jestem zainteresowany. mieszkam w Oslo.

  8. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt mój nr tel 661650136 lub 603643939

  9. darek1973 na 9 maja 2015 @ 20:31

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Pracowałem w Norwegii 3 lata(Oslo). Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com