164/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie hotelu pokojówka bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2018 00:42

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Norwegii jako pokojówka w hotelu z Fredrikstad. Zatrudnienie przy sprzątaniu dla chętnych bez znajomości języka norweskiego, pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 164 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu pokoi gościnnych oraz apartamentów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksowe sprzątanie pokoi – wymianę ręczników, pościeli, uzupełnianie środków higienicznych, ściele łóżek, odkurzanie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • terminowość
  • doskonała sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • darmowy dostęp do internetu hotelowego po wi-fi
  • bezpłatne zamieszkanie w pokoju jednoosobowym z lodówką, małą kuchenką i łazienką
  • dofinansowanie do jedzenia w części restauracyjnej
  • opcja podjęcia stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 6725adb45968357c

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie hotelu pokojówka bez języka Fredrikstad”

  1. aleksandrapogorzelska na 7 maja 2018 @ 16:57

    Zainteresowana ! Proszę o kontakt – Ola.pogorzel@gmail.com

  2. klaudiamarcelina na 30 maja 2018 @ 14:32

    Dzień dobry, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane i wysłałyśmy podanie. Jesteśmy bardzo chętne do tej pracy, prosimy o kontakt na naszą pocztę klaudiamarcelina@wp.pl

  3. maria beras na 22 lipca 2018 @ 15:20

    Dzień Dobry
    Szukam pracy jako pokojówka proszę o kontakt podaję nr tel 667486084